Absolwenci
facebook
                                                                                                                                                                                                                                     

 

 

 

 

Absolwenci

UCZNIOWIE I ABSOLWENCI ZESPOŁU SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH 3
uczestnicy Letnich Igrzysk Olimpijskich i Mistrzostw Świata:

Antoni Piechniczek : trener reprezentacji Polski w piłce nożnej, Mistrzostwa Świata 82 - brązowy medal, Mistrzostwa Świata 86 Meksyk, trener reprezentacji Tunezji ( Seul 88 ) oraz Emiratów Arabskich, Wiceprezes PZPN, Senator RP

Zygmunt Maszczyk : Monachium 72 - złoty medal; Montreal 76 - srebrny medal; Mistrzostwa Świata 74 - brązowy medal ( piłka nożna )

Jan Benigier : Montreal 76 - srebrny medal ( piłka nożna )

Dariusz Gęsior : Barcelona 92 - srebrny medal ( piłka nożna )

Sebastian Wasiołka : drużynowy mistrz świata w szermierce juniorów

Mirosław Grocki : wicemistrz świata w speedrowerze '07

IMIĘ I NAZWISKO DYSCYPLINA
Henryk Bolesta piłka nożna
Dariusz Gęsior piłka nożna
Zygmunt Maszczyk piłka nożna
Antoni Piechniczek piłka nożna
Piotr Drzewiecki piłka nożna
Krzysztof Warzycha piłka nożna
Józef Wandzik piłka nożna
Krystian Szuster piłka nożna
Józef Kopicera piłka nożna
Jerzy Wyrobek piłka nożna
Jerzy Ostafiński piłka nożna
Mirosław Szewczyk piłka nożna
Grzegorz Wagner piłka nożna
Damian Gorawski piłka nożna
Iwona Firlej piłka ręczna
Ewa Salbert piłka ręczna



IMIĘ I NAZWISKO DYSCYPLINA
Rafał Baucz piłka nożna
Damian Łukasik piłka nożna
Krzysztof Kajrys piłka nożna
Krystian Maczek piłka nożna
Bernard Kostorz piłka nożna
Józef Nowak piłka nożna
Andrzej Baran piłka nożna
Stanisław Gawenda piłka nożna
Sławomir Nowak piłka nożna
Eugeniusz Kamiński piłka nożna
Krzysztof Walczak piłka nożna
Marek Wleciałowski piłka nożna
Leszek Zientek piłka nożna
Danuta Ptok piłka ręczna
Agnieszka Gluck piłka ręczna
Barbara Żywczak piłka ręczna
Urszula Gądzik piłka ręczna
Irena Bugla piłka ręczna
Sebastian Wasiołka szermierka
Agnieszka Janas akrobatyka
Kamil Loch piłka nożna
Mariusz Sworowski piłka nożna
Łukasz Hejnowski piłka nożna
Rafał Wawrzyńczok piłka nożna
Ariel Lindner piłka nożna
Łukasz Janoszka piłka nożna
Bartłomiej Babiarz piłka nożna
Łukasz Bereta piłka nożna
Michał Kuzia piłka nożna



IMIĘ I NAZWISKO DYSCYPLINA
Andrzej Baran piłka nożna
Jan Benigier piłka nożna
Henryk Bolesta piłka nożna
Józef Bon piłka nożna
Piotr Drzewiecki piłka nożna
Henryk Dusza piłka nożna
Jerzy Faber piłka nożna
Stanisław Gawenda piłka nożna
Dariusz Gęsior piłka nożna
Roman Grzybowski piłka nożna
Tadeusz Jakubczyk piłka nożna
Krzysztof Kajrys piłka nożna
Józef Kopicera piłka nożna
Ryszard Kołodziejczyk piłka nożna
Piotr Lech piłka ręczna
Damian Łukasik piłka ręczna
Joachim Marx piłka nożna
Zygmunt Maszczyk piłka nożna
Albin Mikulski piłka nożna
Mirosław Mosór piłka nożna
Józef Nowak piłka nożna
Marian Ostafiński piłka nożna
Antoni Piechniczek piłka nożna
Mieczysław Szewczyk piłka nożna
Krystian Szuster piłka nożna
Grzegorz Wagner piłka nożna
Krzysztof Warzycha piłka nożna
Jerzy Wyrobek piłka nożna
Ilona Spaleniak piłka ręczna
Urszula Gądzik piłka ręczna
Agnieszka Janas akrobatyka sportowa
Robert Marcok boks
Wojciech Ciszewski piłka nożna
Młodej Orange Ekstraklasie
Łukasz Woźnica piłka nożna
Młodej Orange Ekstraklasie
Bartłomiej Babiarz piłka nożna
Młodej Orange Ekstraklasie
Łukasz Bereta piłka nożna
Młodej Orange Ekstraklasie
Michał Kuzia piłka nożna
Młodej Orange Ekstraklasie
 
Logowanie

60-lecie Szkoły
Srebrna Szkoła
Patronat Szkoły:
Projekty

Projekt

Przyjaciel Szkoły

Gazetka Szkolna

Zdobyte certyfikaty

 

Partnerzy:

 

stat4u

sameDomain value=/div height=nbsp;nbsp;